Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - EMZET

Ashford Formula

ASHFORD FORMULA - základní informace

ASHFORD FORMULA úplné informace >>


NEOŠETŘENÝ BETON


OŠETŘENÝ BETON

Ashford Formula je bezbarvá, transparentní kapalina, která proniká do betonu a zdících materiálů a chrání, konzervuje a posiluje je. Svého účinku dociluje spojením komponentů betonu do jedné pevné hmoty. Výsledkem je zvýšení hustoty, tuhosti a tvrdosti a ochrana proti vnikání vlhkosti po celou dobu životnosti stavebního materiálu.

Chemická reakce Ashford Formula vytláčí cizí příměsi jako mastnoty, alkálie a nečistoty na povrch betonu a umožňuje jejich omytí.

Na rozdíl od mnoha jiných prostředků má Ashford Formula, která je bez zápachu, netoxická, nevznětlivá a nehořlavá, několik důležitých účinků: podporuje zrání betonu, uzavírá povrchové póry, vytvrzuje beton a zamezuje jeho prášení. Ashford Formula je účinná při použití na celou řadu stavebních materiálů jako je beton, štuk, terrazzo, betonové prefabrikáty a podobné materiály.

Jak Ashford Formula pracuje? Výsledkem aplikace Ashford Formula je beton se zvýšenou hustotou díky chemické reakci AF s vlhkostí a chemickými látkami obsaženými v betonu a zdivu. Vzduchové póry jsou zmenšeny na velikost, která neumožňuje průchod molekul vody. Na druhé straně tyto póry umožňují průchod vzduchu a vodních par což umožňuje dýchání betonu. Chemická reakce Ashford Formula vytláčí všechna znečištění na povrch odkud je lze při čištění podlahy omýt.

Zároveň je beton nebo zdivo permanentně uzavřeno proti vnikání vlhkosti, mastnot a jiných kontaminantů. Úprava Ashford Formula je odolná i proti vnikání většiny chemikálií. Při správné aplikaci vydrží Ashford Formula po celou dobu životnosti betonu.


EMZET-vlákna FORTA,Ashford Formula | Vlákna FORTA | Ashford Formula
Napište nám Mapa serveru Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - Úvodní stránka