Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - EMZET

Vlákna FORTA - Produkty

Informační brožura Forta

 
FORTABROZCZ.pdf

[288 kB]

Vlákna Forta Econo-Net

Forta Econo-Net je polypropylenové vlákno vyráběné ze 100% nového polypropylenu v síťové (fibrilované) formě jako rozptýlená výztuž betonu. Vlákno FORTA Econo-Net se používá k omezení smršťování betonu v plastickém I vytvrzeném stavu, zlepšení rázové odolnosti, zvýšení únavové odolnosti a houževnatosti betonu. Toto vlákno pro střední zatížení poskytuje výborné zakotvení, dlouhou životnost a díky fibrilovanému tvaru a dostatečné délce I dobré mechanické vlastnosti. Vlákno je nekorozívní, nemagnetické, chemicky inertní a 100% odolné vůči alkáliím.
ECONONET.pdf

[70 kB]

Vlákna Forta Ferro

Forta Ferro je polypropylenové monofilamentní nefibrilující vlákno vyráběné ze 100% nového polypropylenu v kombinaci se síťovým (fibrilovaným) vláknem jako vysoce účinný systém rozptýlené výztuže betonu. Vlákno Forta Ferro se používá k omezení smršťování betonu v plastickém i vytvrzeném stavu, zlepšení rázové odolnosti, zvýšení únavové odolnosti a houževnatosti betonu. Toto vlákno pro zvláště vysoké zatížení poskytuje maximálně dlouhou životnost a díky synergickým účinkům dvou složek a velké délce také významné strukturální mechanické vlastnosti. Vlákno je nekorozivní, nemagnetické, chemicky inertní a 100% odolné vůči alkáliím.
FERRO.pdf

[68 kB]

Vlákna Forta Econo-Mono

Forta Econo-Mono je snadno zpracovatelné polypropylenové monofilamentní vlákno vyráběné ze 100% nového polypropylenu jako rozptýlená výztuž betonu. Toto ekonomicky výhodné vlákno nabízí dlouhou životnost a působí jako omezovač vzniku primárních trhlin při plastickém smršťování a omezení sedání betonu. Vlákno Econo-Mono je nekorozivní, nemagnetické, chemicky inertní a 100% odolné vůči alkáliím.
ECONOMONO.pdf

[70 kB]

EMZET-vlákna FORTA,Ashford Formula | Vlákna FORTA | Ashford Formula
Napište nám Mapa serveru Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - Úvodní stránka