Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - EMZET

Vlákna FORTA - Technické informace

Polypropylenová vlákna FORTA
Polypropylenová (PP) vlákna nové generace použitelná jako ideální rozptýlená výztuž betonu pro omezení plastického smršťování, eliminaci smršťovacích trhlin, zlepšení zpracovatelnosti, zvýšení homogenity a vodotěsnosti betonu.
Snadné a přesné dávkování (balení ve vodorozpustných sáčcích pro přímé dávkování do mixu). Jednoduchá a bezpečná manipulace s malým váhovým množstvím.

FORTABROZCZ.pdf

[288 kB]
Náhrada ocelové sítě vlákny Forta FERRO v moderní výrobě betonových prefabrikátů
Strukturální vláknobeton (FRSC – fiber-reinforced structural concrete) jako náhrada betonové desky vyztužené svařovanou sítí se v současnosti používá zejména v podlahových deskách a u stříkaného betonu Použití FRSC jako náhrady sítí vyztužovaných výrobků v panelárnách je s výjimkou několika průkopnických aplikací využívajících ocelové vlákno v počátečním stádiu. Důvodů pro malou pozornost, kterou výrobci prefabrikovaných betonových výrobků až dosud věnovali použití FRSC je více.
Ruredilprecastcz.pdf

[1.15 MB]
Studie University of Dakota Forta Ferro (Synergy)
Rozsáhlá studie porovnávající vliv vláken Forta Ferro na vyztužení betonových směsí s jinými typy vyztužení.
ramareportczen.doc

[3.14 MB]
INOVACE ROKU 2008 . MOSTNÍ ŘÍMSY VYZTUŽENÉ VLÁKNY FORTA FERRO
ČVUT – Katedra betonových a zděných konstrukcí získala ocenění za návrh betonové mostní římsy vyztužené vlákny Forta Ferro titulem Inovace roku 2008. V současné době se tato vlákna ve výrobní praxi již používají při výrobě mostních prefabrikátů.
RIMSACVUTSMP.pdf

[1 MB]

EMZET-vlákna FORTA,Ashford Formula | Vlákna FORTA | Ashford Formula
Napište nám Mapa serveru Vlákna FORTA, Ashford Formula, vyztužení betonu - Úvodní stránka